Jak komentować?

Komentować może każdy
Osoby nie zalogowane również moga dodawać dopiski. One jednak muszą poczekać na publikację komentarza – która następuje dopiero po akceptacji Administratora, czyli mojej. Albo się nie doczeka, to zależy, co napisze 😉
Dopisek osoby niezalogowanej powinien być podpisany nickiem i adresem e-mail. Jeśli nie zostanie wypełniona rubryka [Adres], przy wypowiedzi znajdzie się adres IP komputera nadawcy. Adres e-mail osoby komentującej NIE jest publikowany nigdzie na stronie.
Można też podać adres swojej strony WWW.

Osoby zalogowane od razu zobaczą swój dopisek na stronie.

Pytanie: Jak się zalogować?
Odp.: Po prawej stronie w menu proszę odszukać tytuł NAWIGACJA i pod nim LOGIN.
Klikasz tę opcję, na nowym ekranie podajesz swój NICK i HASŁO i już jako zalogowana osoba znajdujesz się w administracji swego profilu.
Na górze kliknij VIEW SITE, a od razu przejdziesz na główną stronę dziennika Taka.Gazetka.EU.

Pytanie: Nie mam Nicka ani Hasła! Skąd je wziąć?
Odp.: W tym celu trzeba się zarejestrować.
Po prawej stronie w menu proszę odszukać tytuł NAWIGACJA i pod nim REGISTER.
Klikasz tę opcję, na nowym ekranie podajesz swój NICK i dokładny adres e-mail. Po kliknięciu przycisku Register musisz trochę poczekać. Zajrzyj za pewien czas do swego programu pocztowego. Dopiero jednak po akceptacji Administratora, pod podany adres e-mail otrzymasz pierwsze hasło do zalogowania. To operacja jednorazowa i bezbolesna 🙂

Pytanie: Co ja Ci tu mogę, czyli o moderowaniu.
Odp.: Możesz pisać co chcesz, ale żebyś się potem nie dziwił 😀
Musisz liczyć się z tym, że mam prawo zmieniać i usuwać posty, jednak obiecuję robić to tylko w celu zachowania porządnego języka tego bloga (kasuję wszystkie wulgarności 🙁 !), lecz nie będę usuwać dopisków tylko dlatego, że z ich treścią sie nie zgadzam.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.